Ads – Masöz I Masöz İstanbul I Masöz Bayan http://www.masozsitesi.com Wed, 21 Mar 2018 21:15:44 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.3 Şişli Masöz Teknikleri http://www.masozsitesi.com/ads/sisli-masoz-teknikleri http://www.masozsitesi.com/ads/sisli-masoz-teknikleri#respond Wed, 31 Jan 2018 14:18:41 +0000 http://www.masozsitesi.com/?post_type=ad_listing&p=98633 En iyi şişli masöz bayandan evde masaj çeşidi hangisi? Aslında bunun için bir standarttan bahsetmek çok doğru değil. Çünkü masaj aslında bir lüks gibi görülüyorken aslında sağlık açısından bazen de zorunlu masajın gerçek bir ihtiyaç olduğunu kabul eden ülkeler var. Bu ülkelerde masaj uygulamaları, reçetelere dahi yazılıyor. En iyi masajın bunun için kişinin sağlık detaylarına göre seçilmesi gerekiyor.

Varisli Bölgelerde Masaja Dikkat!

Eğer varisleriniz varsa, özellikle varislerin yoğun olduğu yerlere sert masajların yapılmaması gerekiyor. Yoksa damarlarda hasarlar oluşabiliyor ve cilt altı morarmalar oluşabiliyor. En iyi masaj bu yüzden de herkes için aynı doğruluğu ifade edemiyor. Masajların kesinlikle kişiye göre uygulanması gerekiyor. Bunun için de masaj yapılacak olan kişinin bir takım sağlıkla ilgili soruları yanıtlaması gerekiyor.

]]>
http://www.masozsitesi.com/ads/sisli-masoz-teknikleri/feed 0
Kadıköy Masöz Masajcılar http://www.masozsitesi.com/ads/kadikoy-masoz-masajcilar http://www.masozsitesi.com/ads/kadikoy-masoz-masajcilar#respond Sat, 30 Dec 2017 17:07:30 +0000 http://www.masajuzman.com/?post_type=ad_listing&p=98615 Masaj uygulaması birçok türü ve uygulama alanı bulunan binlerce yıllık geçmişe sahip bir terapi ve tedavi yöntemidir. Anadolu Yakası Kadıköy Masöz Masaj terapisi görmek isteyen bir kişinin öncelikle uzman bir doktordan kendisi üzerinde oluşacak olumlu ve olumsuz etkiler hakkında bilgi alması gerekir.

Bu da insanların rastgele, kendi istekleri doğrultusunda bir terapi türü seçerek uygulamalara başlayamayacağı, aksi taktirde beklenmeyen rahatsızlıklarla karşı karşıya gelebileceği anlamına gelir.

Kadıköy Masöz

Kadıköy Masöz

Her rahatsızlık için farklı bir uygulama türü önerilir. Yalnızca rahatlama ve stresten uzaklaşma amaçlı bir terapi isteyenler için Klasik İsveç masajı en uygun masaj terapisidir. Bu uygulamayı tercih eden hastalar için, çeşitli masaj yağlarının kullanılacağı bildirilir, hastanın isteği doğrultusunda uzman terapist masaj yağı kullanabilir ya da kuru tene uygulama yapabilir. Daha detaylı bilgi için uzman terapist Evde Masaj Hizmeti ile görüşmek üzere sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

]]>
http://www.masozsitesi.com/ads/kadikoy-masoz-masajcilar/feed 0
Kendi Evinde Masaj Yapan Masözler http://www.masozsitesi.com/ads/kendi-evinde-masaj-yapan-masozler http://www.masozsitesi.com/ads/kendi-evinde-masaj-yapan-masozler#respond Thu, 28 Dec 2017 16:13:07 +0000 http://www.masajuzman.com/?post_type=ad_listing&p=98609 Masaj, yara dokuları ve yapışıklıkların çözülmesi ve giderilmesinde, kendi evinde masaj hizmeti  kas spazmı, tendon iltihabı, uykusuzluk ve nevrasteni durumlarında, kas krampları ve yaralanmalarda akut devreden sonra, migren, gerilim tipi ve hipertansiyona bağlı baş ağrılarında, ağrılı adet dönemlerinde, kabızlıkta ve ağrılı noktalarda uygulanabiliyor.
Masaj uygulamaları sırasında iki etki ortaya çıkar. Bunlardan ilki uygulama bölgesinde, bu bazı durumlarda tüm vücut bazı durumlarda ise belirli bölgelerde, oluşan ısı artışı ile oluşan kan dolaşımı hızlanmasıdır, diğeri ise, belirli bölgelere yapılan bası ile vücutta bazı hormonların salınmasının artması ve bu hormonların düzenleyici etkiler göstermesidir.

]]>
http://www.masozsitesi.com/ads/kendi-evinde-masaj-yapan-masozler/feed 0
Masaj Nasıl Yapılır http://www.masozsitesi.com/ads/masaj-nasil-yapilir http://www.masozsitesi.com/ads/masaj-nasil-yapilir#respond Sun, 26 Nov 2017 20:50:30 +0000 http://www.masajuzman.com/?post_type=ad_listing&p=98561 Sırt Masajı Teknikleri
  1. Sırt masajı nasıl yapılır?
  2. Sırta dairesel masaj nasıl yapılır?
  3. Sırt masajında yoğurma nasıl yapılır?
  4. Sırtın hangi bölgelerine masaj yapılmaz?
  5. Sırt masajına nasıl başlanmalı?
  6. Sırt masajında friksiyon nasıl uygulanır?
  7. Sırt masajında sıvazlama nasıl yapılır?

Klasik Masaj Nasıl Yapılır?

Klasik masaj yaptırmak istiyorsunuz fakat bu masaj türünün tam olarak ne anlama geldiği konusunda en ufak bir fikriniz yok mu ? İşte sizlere klasik masaj nedir ve nasıl yapılır gibi sorularınızın cevabını bulabileceğiniz bir konu. Şimdiden bol masajlı günler dileriz

Klasik masajlar, genel anlamda sert vuruşlardairesel hareketler ve ovma gibi anlamlara genel masaj türüdür. Vücuda kısmen ya da tamamen uygulanmak sureti ile bu masaj türü ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda bu masaja halk arasında spor masajı’da denilebilmektedir. Sporcu insanların fiziksel gelişimleri için son derece önemli bir etken olan klasik masaj, tansiyonu düzenleme ve kas ağrılarını giderme konusunda birebirdir. Sadece bununla kalmayan klasik masaj adı altında uygulanacak olan işlemlerde kan dolaşımının hızlanması ve vücuda rahatlama hissinin gelmesi de sağlanmaktadır.

]]>
http://www.masozsitesi.com/ads/masaj-nasil-yapilir/feed 0